Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_6mj84jhfvqbettgg08kd6o08n4, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
BU ÇOCUK BİR HARİKA - Haberi

BU ÇOCUK BİR HARİKA

Sosyal medyayı sallayan 10 yaşındaki Atakan Kayalar, hem yaşıtlarına hemde kendinden yaşça büyüklerine örnek olmaya devam ediyor.

BU ÇOCUK BİR HARİKA

Sosyal medya gündeminde dolaşan Atakan Kayalar, 5 ayda 250 kitap okuyarak, dikkat çekmişti. Sosyal medya üzerinde adeta bir fenomen haline gelen 10 yaşındaki çocuk için farklı kesimlerden açıklamalar gelmekte. Henüz hiç kimse tanımazken, geçtiğimiz günlerde paylaştığı video ile sanal ve reel olarak herkesin gündemine oturdu. 

kitap-atakan

Atakan Kayalar’ın hedefi ise oldukça dikkat çekiciydi. Öncelikle hedefinin psikiyatrist olduğunu açıklayan Atakan, daha sonrasında asıl niyetinin cumhurbaşkanı olmak istediğini söyledi. 

Tüm Türkiye'yenin  örnek alması gereken Atakan pek çok farklı konuda görüşlerini paylaşmaktan korkmuyor. İnsanlarla ilişkisi ise gayet içten ve doğal. 

Nutuk, Homeros, İlyada gibi yapıtları okuyan Atakan'ın en büyük tavsiyesi mutlaka okuyunuz oluyor.

Atakan'ın annesi Hülya Kayalar maddi ve manevi hiç bir beklentilerinin olmadığını, oğluyla gurur duyduığunu ve arkadaşlarından ayrılmadan iyi bir eğitim almasını istediğini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 21:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER