Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_2h0pij9q5a269ie5t2dsqjes01, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Ankara’da Akıl Almaz Bir Olay - Haberi

Ankara’da Akıl Almaz Bir Olay

Sabah saatlerinde başkent Ankara’da lisenin güvenlik görevlisi olarak çalışan şahıs okul müdürünü vurdu. Okul müdürünü vurduktan sonra intihar etmeye kalkıştı.

Ankara’da Akıl Almaz Bir Olay

Olay Ankara’nın Etimesgut ilçesinde meydana geldi. İlçede bulunan Şehit Veli Bekdaş Anadolu Lisesi’nde silahlı saldırı meydana geldi. Güvenlik görevlisi M.E. okul müdürü Şerafettin Ali Gürüler ile tartışmaya yaşadı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavganın ardından güvenlik görevlisi üzerinde taşıdığı silahla Gürüler’i yaralıdı. 

Olay yerine gelen polisler güvenlik görevlesine teslim olma çağrılarında bulunsa da zanlı direndi. Daha sonrasında M.E. intihar girişiminde bulundu. Sağlık ekiplerinin de hazır beklediği olaya hemen müdahale edildi. Hastaneye kaldırılan okul müdürü Şerafettin Ali Gürüler’in durumu iyi iken, güvenlik görevlisi M.E’nin durumu kritik olduğu belirtildi. 

Kavganın henüz çıkış nedeni belli olmazken, polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. Olay esnasında içeride öğrencilerin de olmayışı büyük bir faciadan dönülmüş oldu. Sabah saat 08.50 sularında gerçekleştiği de gelen bilgiler arasında. Ankara Valiliği ise, ’’Olay yerine intikal eden görevlilerimizce yaralı şahıslar ivedilikle bölge hastanelere sevk edilmiş, öğrencilerin okuldan güvenli bir şekilde tahliyesi sağlanmıştır. Konuyla ilgili adli ve idari tahkikat çok yönlü olarak yürütülmektedir.’’ açıklamasında bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER