Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_pa0dh2shkmhhuk5v4o2b5k7264, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Netflix ücretsiz üyelik yapma - Haberi

Netflix ücretsiz üyelik yapma

Günümüz çağında insanlar artık birçok işini internet üzerinden yapıyor. Sadece iş olarak da değil, dizi, film, kitap okuma, bilgilendirme gibi bir çok paylaşım olan etkinliklerden de çabucak faydalanma imkanı buluyor. Netflix’de internet üzerinden insanların izlemesine olanak sağlayan bir site. Netflix sitesinde üyelik nasıl oluyor? Ücretlendirme yapılıyor mu? Kullanım kolaylığı nasıl?

Netflix ücretsiz üyelik yapma

Netflix dizi, film, belgesel gibi kategorileri insanların belesine sünüyor. Bu sunumu yaparken de kolay ulaşım, akıllı telefonlardan erişim, tablet veya bilgisayar üzerinden de izleyebiliyorsunuz. Böyle avantajları bulunan site içerisinde reklam, virüs gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamış oluyorsunuz. 

Farklı bir çok sitede film, dizi veya belgesel izlemek isterken hem yasaklı hem de virüs korkusuyla baş başa oluyorsunuz. Netflix sitesi bu gibi sürprizlere kapalı. 

sakarya netflix

Peki Netflix’de üyelik nasıl yapılabilir? Netflix için üyelik almak oldukça basit bir işlemden geçiyor. Siteye internet üzerinden girdikten sonra, her yerde bildiğiniz bir uygulamayla burada da karşınıza çıkıyor. Üyelik için ad, soyad, e-mail adresi gibi kişisel verilerinizi giriyorsunuz. Bu girdiğiniz Kişiler veriler yanında birde kredi kart bileğilerinizi girmeniz gerekiyor. Şakın korkmayın bileğileri kredi kartı bileğilerini girince herhangi bir para talep etmiyor yada çekmiyor. Çünkü ilk deneyimleyeceğiniz Netflix üyeliği için 1 ay ücretsiz kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Sadece yapmanız gereken bilgileri doldurmak ve sonradan 1 ay boyunca ücretsiz şekilde Netflix’ten faydalanmak. 1 ay sonra ne olacak diye aklınıza soru hemen gelmiştir. Burada da Netflix sizi düşünüyor. 1 aylık ücretsiz kullanımın dolmasına yakın size mail yoluyla uyarıyor. Kullanıma devam etmek isterseniz belli bir ücret karşılığında her ay kredi kartından kesinti yapıyor. Eğer 1 aydan sonra kullanmak istemezseniz de iptal edebilme kolaylığı var. 

Netflix sitesini kullanım oldukça kolay. İzlemek istediğiniz birçok videolar, kategorilere ayrılmış şekilde. İster altyazılı ister türkçe dublajlı izleyebilirsiniz. İlk bir ay denedikten sonra kullanım kolaylığını siz de anlayacaksınız. İlk ayın ücretsiz olması da bir avantaj. Beğenmediniz takdirde iptal edebiliyorsunuz. Netflix’in birçok siteye göre daha iyi bir içeriğe sahip. Deneme süresinde bunu fark edince, ücretsiz kullanım süresi bitemedi kullanıma devam etmek isteyebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 23:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER