Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_3n79lhpe0gbmrph9aobkh6a407, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Gano excel nasıl üye olunur? - Haberi

Gano excel nasıl üye olunur?

Gano excel, tamamen network marketing sistemiyle çalışan yabancı menşeili bir şirkettir. Türkiye’de de faaliyet gösteren Gano excel, ağ pazarlama işinde oldukça iyi bir yerde bulunuyor. Yüzde yüz organik ürünlerle üretim yapan firma bu konuda iddialı. Doğrudan satışı benimseyen Gano excel, ülkemizde birçok kişi tarafından iş olarak tercih ediliyor. 

Gano excel nasıl üye olunur?

Gano excel, Türkiye’nin yanı sıra 100 ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye’de yabancı sermaye ile başlayan şirket, geniş bir müşteri ağı bulunuyor. Yüzlerce çeşit ürün bünyesinde barındıran Gano excel, kişisel bakım ürünleri, içecekler ve takviye gıdaları satışı gerçekleştiriyor. 

Gano excel, için yeni üye olmak isteyen yada bildiği halde üye olmaktan çekinen insanlar için izleyeceği adımları anlatacağız. İlk olarak internet üzerinden Gano excel sitesine girmek gerekiyor. Giriş yaptığınız Gano excel sitesinde, sağ üst köşede online kayıt butonunu göreceksiniz. Buradan online kayıta tıklayarak kayıt olma işlemlerine başlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan üye olma işlemi, site de bu konu hakkında da bilgilendiriyor. Yaşadığınız şehiri seçtikten sonrada karşınıza Yeni distribütör kaydı adı altında bilgeleri girmeniz gerektiren alan çıkıyor. 

gano excel ücretsiz üye

Gano excel üzerinde bulunan distribütör bilgilerini buraya eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekiyor. Ad, soyad, T.C. numarası, telefon gibi birçok bilgiyi bu forma doldurmalısınız. Bilgileri girdikten sonra da aşığıda bulunan koşulları ve politika bilgilerini okuduktan sonra burayı da işaretleyin ve işlemi ileri seçeceğini seçerek devam edin. 

Bütün işlemleri tamamladıktan sonra sizlerde birer Gano excel üyesi olmuş oluyorsunuz. Üye olduktan sonra da size bir dağıtımcı kimliği verilecek. Bu verilen dağıtımcı kimliği ile birlikte belirlediğiniz şifreyle sisteme giriş yapabilirsiniz. Network markenting sistemi olarak çalışan bu firmanın sizde bir parçası olmuş oluyorsunuz. Satış pazarlamasında iyi verimler verdiğiniz zaman Gano excel tarafından ödüllendiriliyorsunuz. İçerisinde farklı uygulamaların yapıldığı sistemde başarı endeksli çalışmalar ön planda oluyor.

Gano excel de üyelik esnasında şifrenizi unuttuğunuz takdirde, şifremi unuttum butonuna tıklayın. Burada da karşınıza dağıtıcı kimliği ve mail adresini girmeniz gerekiyor ve buradan parola sıfırlayabilme imkanınız bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 23:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adilenur Sözer
Adilenur Sözer - 9 ay Önce

Ürünü çok beğendim üye olmak iastiyorum

SIRADAKİ HABER