Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_tp5dng965qdvalrg9k9a3ve5g5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Fiat Egea Alınır Mı ? - Haberi

Fiat Egea Alınır Mı ?

Fiat Egea fiyatı, bagaj hacmi, yakıt tüketimi gibi özellikleri ile çok tercih diliyor. Geçen yıl Türkiye’de en çok satılan otomobil Fiat’ın Egea modeli oldu.

Fiat Egea Alınır Mı ?

Araç tercihi yaparken dikkat edilen konulardan biri de uzun yol performansıdır hiç kuşkusuz. Yakıt tüketiminden, iç genişliğine, bagaj hacminden kullanım kolaylığına kadar uzanan listeyi en çok karşılayan veya size uygun kriterleri karşılayan aracı tercih etmeniz en doğru yaklaşımdır.

Fiat Egea niçin Tercih Ediliyor?
Piyasaya yeni giren enstrumanlardan önde gelen Fiat’ın Egea’sı özellikle uzun yol seyahatleri için en sık tercih edilen araçlardan. Araç kiralama verilerine bakılırsa de bu konuda ciddi bir yukarı doğru ivmeye haiz olduğu görülüyor.

Sedan, Hatchback ve Station Wagon olarak 3 farklı tipi bulunan Egea’nın tercih edilmesinin ilk sebeplerinden biri iç hacminin genişliği. İçeride oldukça çok alan sağlayan Egea ile meydana getirilen uzun yollar daha keyifli oluyor. Konforu arttırmak için tasarlanmış iç yapıya destek olan teknolojisiyle de öne çıkan aracın özellikle sürücü için tasarlanmış bileşenleri rahat bir sürüş hazzı sağlıyor.

520 litrelik bagaj hacmi ile hem uzun yol bununla beraber aile ile çıkılan uzun yol seyahatlerindeki pek çok problemi ortadan kaldıran Egea Sedan’da sınıfının en performanslı 1,6 dizel motoru bulunuyor. Yakıt tüketimi 100 kilometrede 3,9 litre olan aracın oldukca ekonomik bir yapıya sahip bulunduğunu söylemek yanlış olmaz.

Egea HB’İn 440 Litrelik Bagaj Kapasitesi
Yapısı ve tipi itibariyle genel anlamda Hatchback çalgılar için söylenen “bagajı ufak” tanımlaması Egea’nın Hatchback’inin bagajı için geçerli değil. Sınıfının gerçekten de en geniş bagaj hacmine haiz. 440 litrelik bagaj kapasitesi diğer Hatchbacklerde olmayan bir avantaj sağlıyor Egea’ya. Yakıt tüketimi konusunda da oldukca cimri olduğunu söylemeden geçmeyelim. 1,6 Multijet II motoruyla 100 kilometrede ortalama 3,3 litre yakıt tüketiyor Egea Hatchback. İç hacminin sınıfının diğer araçlarından geniş olması ve teknolojik destekli iç tasarımıyla uzun yol için neden tercih edilen bir Hatchback bulunduğunu da kanıtlıyor.

Station Wagon Egea’nın Bagajı 550 Litre
550 litrelik bagaj hacmiyle Station Wagon sınıfında da ilk sıralarda yer edinen Egea’nın iç genişliği, koltuklar arası mesafenin fazlalığı, konfora yönelik teknoloji detekli uygulama ve bileşenleriyle en iyilerden biri bulunduğunu kabul etmek gerekiyor. 1,6 multijet II motora sahip Egea Station Wagon’un Hatchback ile aynı yakıt tüketimi performansına haiz bulunduğunu da belirtelim. 100 kilometrede yalnızca 3,3 litre ortalamaya sahip aracın 200km/s hıza ulaşabiliyor olması da tercih edilebilirlik açısından büyük etkili. 6 ileri 1 geri manuel vitesi ile daha çok hareket özgürlüğü elde eden Egea Station Wagon araç kiralama istatistiklerinde de iyi bir ivmeye haiz.

Egea Kasa Tipleri Ve Egea Alınır mı Kararı?


Fiat Egea fiyatı belki de otomobil kategorisinde bu yılın maksimum dört gözle beklenen sorusu. Egea hatchback karoseri ile geçtiğimiz yıl çok dikkat çekmiştir. Sıfır km Fiat Egea almayı düşünmeyenler bile HB Egea ile epey ilgilendi. HB Ega fiyatları merak edildi, pek çok birey de aracın bagaj hacminin gerçekten kafi olup olmadığını sorguladı. Egea ne kadar yakıyor diye merak edenler ve Egea alınır mı alınmaz mı sorusunu orada burada soranlar…

Öncelikle Fiat Egea hakkında kafanıza takılan her soru için bizce, aracı deneyimleyin. Bir Fiat bayisine gidip saatlik Egea test sürüşü isteyebilirsiniz. Eğer, bagajından, arka koltuğuna, sürüş pozisyonundan farklı zeminlerde ve koşullardaki yakıt tüketimine değin aracın tüm bilgilerinı deneyimleyip sonrasında da alınır mı alınmaz mı noktasında doğru bir karar vermek istiyorsanız bir Egea kiralayın. Minimum bir haftalık bir kullanım deneyimi, size gerçek sonucu sunacaktır. Aracı kullanırken rahat mısınız, bagajı size yetiyor mu, arka koltuklar sizin için yeterince konforlu mu, yakıt tüketimi sizin günlük kullanım şeklinize göre iyi mi gibi soruların yanıtlarına Fiat Egea kiralama yaparak aracı kullanarak bakmanız sizin için iyi bir avantaj olabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2020, 23:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER