Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_3mi8b8m5kju38gr7jvvjt5fl75, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Anadolujet’tin Kampanyası Doğru Mu? - Haberi

Anadolujet’tin Kampanyası Doğru Mu?

Türkiye’nin yerli firması Anadolujet, yurt dışı uçuşlarında kampanya yapacağını duyurdu. Peki kampanya gerçek mi, yoksa gizli bir satış politikası mı?

Anadolujet’tin Kampanyası Doğru Mu?

Haftanın ilk iş gününde firmadan vatandaşları sevindirecek bir haber geldi. Yurt dışına uçuşlar yapılacağı açıklandı. Hatta ilk uçuşların da 1 Dolar olacağını söyleyerek dikkatleri üzerine çekti. 29 Mart ile 24 Ekim 2020 tarihleri arasında uçuş yapmak isteyen kişiler vergiler hariç 1 Dolara uçabilecekti. Ancak siteye girenleri bir sürpriz karşılıyor.du Öncelikle bilgisayar üzerinden sisteme erişim yapılamıyor. Vatandaşlar ancak mobil üzerinden erişim sağlayabiliyor.

Siteye giriş yaptıktan sonra şirketin verdiği uçuş noktalarını seçtiğiniz de 1 Dolar uçamıyorsunuz. En ucuz bilet fiyatları 300 ile 400 lira arasında başlıyor. Vergiler dahil fiyatların bu seviyeye mi geldiği merak ediliyor. 

Vatandaşlar Olaya Tepkili

Firmanın kampanyası kısa sürede insanlar tarafından keşif edildi. Ancak kimse 1 Dolara bilet alamadığını savundu. Kimi vatandaşların paylaştığı fotoğraflarda da yine 400 ile 1 bin lira arasında bir fiyat ile karşılaştığı gözüktü. 

21 ülkeyi kapsayan kampanyanın, gerçekliği yansıtıp yansıtmadığı merak konusu. Sosyal medya da insanlar 1 Dolara bilet alan var mı? Sorusuna cevap arıyor. Ayrıca alınan biletlerde herhangi bir değişilik ya da iade yok. Sizde kampanyadan yararlanmak için fimanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER