Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_ee983o1q10tkpl64tb79jkt4f2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Yerli Otomobilin Fabrikasının Tanıtım Tarihi Açıklandı - Haberi

Yerli Otomobilin Fabrikasının Tanıtım Tarihi Açıklandı

Türkiye yerli otomobili büyük bir şölenle ve etkinlikle tanıtmıştı. Şimdi sıra ise fabrikanın tanıtımına geldi.

Yerli Otomobilin Fabrikasının Tanıtım Tarihi Açıklandı

Bursa’nın Gemlik ilçesinde kurulacak olan fabrikanın tanıtım tarihi belli oldu. İki hafta sonra 12 Mart Perşembe günü yaplıcak taktım toplantısı ile birlikte ilk adım atılacak. Fabrikanın kuruluş toplantısı ve tanıtımı yine Gemlik ilçesinde olacak. 

Bursa Milletvekilleri, Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile bir araya geldi. toplantı da yerli otomobil ağırlıklı bir konu işlendi. Otomobilin fabrikası için görüş ve fikir alışverişinde bulunuldu. 

Toplantıya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı ev sahipliği yaptı. Toplantıya siyasi ve iş adamları olarak birçok kesimden katılım gerçekleşti. 

Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu (TOGG) hakkında devam eden çalışmalar masaya yatırıldı. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Bursa’nın önde gelen isimleri ile fikir alışverişinde bulundu. Bursalı yöneticiler ise oluşan hava ve ilgil alakadan oldukça memnun kaldılar. Toplantının anısına aile fotoğrafı da çekildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER