Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_dvv6eisf966evfn733m0vlhlr3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Üç Bankadan Müşteriye Müjde Geldi - Haberi

Üç Bankadan Müşteriye Müjde Geldi

Rekabet Kurulu’nun yaptığı açıklama ile birlikte Denizbank, TEB ve QNB Finansbank kullancıları artık ücretsiz işlem yapabilcek.

Üç Bankadan Müşteriye Müjde Geldi

Rekabet Kurulu 3 banka için şu açıklamada bulundu; Denizbank , TEB ve QNB Finansbank’ın ATM paylaşım platformu protokolüne süresiz bireysel muafiyet tanıdı. Verilen karar Rekabet Kurulu’nun internet sitesinde paylaşıldı. ATM Platformu Protokolü’ne 4054 sayılı Kanun’un 5. maddesinde yer alan koşulların tamamını karşılaması nedeniyle süresiz bireysel muafiyet tanınmasına karar verildi. 

Gelen haberle birlikte bu bankaları kullanan kişiler için büyük bir kolaylık oldu. Bu sayede ücretsiz işlem yapma hakları tanındı. Sınırlı olan haklarının  

Önceden bu 3 bankayı kullanan kişiler ayda en fazla 3 defa ücretsiz para transferi yapabiliyordu. Yeni gelen kararla birlikte artık herhangi bir sınır yok. Bankalara ait ATM’lerden artık istedikleri şekilde işlem yapabilecekler.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2020, 19:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER