Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_1abqv81e9ggr6a9d4dfocrs7j7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Açıklamasını Yaptı  - Haberi

Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Açıklamasını Yaptı 

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli destek paketini bugün açıkladı. Açıklamayla birlikte ödemelerin bugün 18.00’dan sonra yapılacağını duyurdu. 

Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Açıklamasını Yaptı 

Çiftçilerin merakla beklediği gübre, hububat, süt, mazot, kırsal kalkınma ve lisanlı depoculuk ödemeleriyle ilgili açıklama geldi. Müjeli haberi Tarım ve Orman Bakanlığı Pakdemirli verdi. Toplam da vatandaşa 2 milyar 674 milyon liralık ödenek geleceği söylendi.  

Ödemelerin bireylerin T.C. kimlik numaralarına göre 18.00’dan sonra verileceği belirtildi. Sırasıyla çiftçilere ödemesi gerçekleşecek. Elazığ ve Malatya illeri hariç 58 il için bugün ödemeleri başlayacak.  

Ödemelerde öncelikle kimlik numaralarının sonu 0 ve 2 olanlardan başlayacak. Bunların ödemeleri 21 şubatta yapılacak. Daha sonrasında 4 ve 6 olanlar için 28 Şubat, 8 olanlar 6 Mart tarihinde ödenecek.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER