Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_lon4c5og0si5h2rlmro0t1alc1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sehrisak/public_html/index.php on line 0
Komşuda Koronavirüsü Tehdidi Devam Ediyor  - Haberi

Komşuda Koronavirüsü Tehdidi Devam Ediyor 

İran koronavirüsünden ciddi şekilde etkilenen ülkeler arasında yer almıştır. Yeni gelen haberlere göre ölü sayısında artış gözlemlendi. 

Komşuda Koronavirüsü Tehdidi Devam Ediyor 

Koronavirüsünün öncelikle Çin’de ve daha sonra hızla dünyaya yayılması büyük korku salmıştı. Ülkeler virüs için birçok önlem almasına rağmen ölümler gelmeye devam etti. Özellikle de Çin Halk Cumhuriyeti’nde ölüm vakaları günden güne artmaktadır.  

İran ülkesinde de sabah saatlerinde 1 kişinin daha hayatını kaybetmesiyle ölü sayısı 6’ya yükseldi. Hayatını kaybedenler 6 olurken, koronavirüsünden etkilenen sayıda 27’ye çıktı. İran Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı açıklamada 10 olan vaka, 27’ye çıktı.  

Dünya diken üstünde virüse çare aramaya devam ediyor. Son 24 saat içinde dünya genelinde 400’e yakın vaka gerçekleşti. Toplamda ise virüsü taşıyan kişi sayısı 11 bin oldu. Hayatını kaybedenler ise 2 bin 347 olarak açıklandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER